image

Wnętrza

Smaczne jedzenie w przytulnym wnętrzu to podwójna przyjemność

Dwa poziomy przyjaznej przestrzeni

Restauracja Posmakuj Krosno to miejsce, w którym zachwycisz się nie tylko jedzeniem, ale i znakomitą atmosferą. Dysponujemy klimatyczną salą restauracyjną w piwnicach zabytkowej kamienicy w sercu starówki oraz elegancką salą bankietową na poddaszu z widokiem na krośnieński rynek. Przyjazny i serdeczny klimat zawsze idzie u nas w parze z fantastycznymi potrawami. Spróbuj.

image

Sala restauracyjna

Restauracja Posmakuj ulokowana jest w komfortowo wyremontowanych piwnicach zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta.

W skład restauracji wchodzą dwie sale ogólne oraz jedna sala wydzielona ze stołem na 24 osoby, przeznaczona dla grup zorganizowanych. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego menu na spotkanie rodzinne lub biznesowe.

Rezerwacja stolika (także z obrusem oraz przygotowanymi wcześniej starterami i napojami) wymaga uprzedniej rezerwacji.

Zobacz galerię
image

Sala bankietowa

Idealne miejsce jeżeli planujesz imprezę okolicznościową (komunie, chrzciny, spotkania klasowe, konferencje) lub wesele (maksymalna liczba gości: 120). Każda impreza obsługiwana jest indywidualnie i kompleksowo - menu ustalane jest z klientem. Pieczemy również ciasta i torty, dzięki czemu wszystko załatwisz w jednym miejscu mając pewność, że menu będzie przemyślane i spójne.

Sala bankietowa jest wyjątkowo przytulna, a zarazem elegancka. Niepowtarzalny widok na płytę rynku dodaje temu miejscu wyjątkowości. Sala jest klimatyzowana, wyposażona w szatnię i toalety.

Zobacz galerię