image

Przyjęcia okolicznościowe

Imprezy domowe, bankiety, catering do domu lub biura

Skomponuj z nami idealne menu na Twoją wymarzoną imprezę

Każdej okazji i rodzinnej uroczystości mogą towarzyszyć dania z Posmakuj! Nasza oferta cateringowa to nie tylko drobne, niezwykle smakowite zimne przekąski, ale również dania gorące serwowane z bemarów lub dostarczone w formie gotowej do wydania na stół.

Jakiego rodzaju przyjęcia obsługujemy? Najczęściej urodziny, rocznice, komunie, chrzciny, wieczory panieńskie i spotkania integracyjne. Odrębne menu, które można personalizować będzie odpowiednie na każdą z okoliczności, gdyż obejmuje zupy, dania główne, przystawki, desery, zimną płytę (wędliny, sery, sałatki, przekąski) oraz kolacje na ciepło.

Jesteśmy również otwarci na indywidualne życzenia i wymagania względem formuły menu, w tym dań wegetariańskich i wegańskich.

Catering dowozimy na terenie Krosna oraz w promieniu do 15 km od naszej restauracji, lecz nie wykluczamy żadnej sytuacji w zależności od wielkości i charakteru cateringu.

Oprócz usługi cateringowej realizowanej we wskazanej lokalizacji, Twoja impreza może odbyć się także w Posmakuj, gdzie czeka dedykowana sala ze stołem, który pomieści wygodnie nawet 24 osoby.

W sprawie cateringu i imprez okolicznościowych na kontakt czeka manager restauracji - Małgorzata Smerecka: 513 145 973 / [email protected].

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic