image

Oferta biznesowa

Serwujemy profesjonalizm i niezawodność

Cenimy dobry smak w biznesie

Restauracja Posmakuj to miejsce, w którym w niepowtarzalnej atmosferze krośnieńskiej starówki można nie tylko spróbować wyśmienitych dań sporządzanych na bazie produktów od lokalnych dostawców, ale również zorganizować szkolenia, konferencje lub spotkania biznesowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę ze stołem, przy którym wygodnie usiądzie 24 osoby. Aby zapewnić Państwu jak największy komfort, zachęcamy do składania rezerwacji z pełnym serwisem oraz skorzystania z oferty indywidualnego menu dostosowanego do spotkania i jego gości, włączając w to menu wegetariańskie i wegańskie.

Chętnie podejmiemy się wyzwań, które sprawią, że Posmakuj stanie się wizytówką, którą będziecie mogli Państwo przekazywać swoim gościom i partnerom biznesowym.

Podczas spotkań biznesowych zapewniamy:

  • Przerwę kawową, podczas której do dyspozycji gości jest kawa i herbata w termosach, kawa z ekspresu, woda i soki owocowe w dzbankach oraz drobne ciasteczka. Możliwość rozszerzenia oferty o kanapki bankietowe, koreczki, owoce, mini-desery, domowe ciasta i indywidualne życzenia klienta (od 25 zł/os.)
  • Lunch składający się z dwóch dań gorących (zupa i danie główne) oraz soków owocowych i wody. Menu lunchu ustalane jest indywidualnie z organizatorem (od 25 zł/os.)
  • Profesjonalną obsługę kelnerską
Rekomendują nas:

Profesjonalny catering Posmakuj z zimnym bufetem lub gorącymi posiłkami oferujemy również poza naszą restauracją, w miejscu wskazanym przez organizatora konferencji lub spotkania. Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji i dokonania ustaleń z managerem restauracji - Małgorzatą Smerecką: 513 145 973 / [email protected]

Spotkania biznesowe w Posmakuj

Sala dla 24 osób
Doskonała lokalizacja
Personalizowane menu