image

Oferta biznesowa

Serwujemy profesjonalizm i niezawodność

Cenimy dobry smak w biznesie

Restauracja Posmakuj to miejsce, w którym w niepowtarzalnej atmosferze krośnieńskiej starówki można nie tylko spróbować wyśmienitych dań sporządzanych na bazie ekologicznych produktów od lokalnych dostawców, ale również zorganizować szkolenia, konferencje lub spotkania biznesowe.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę mieszczącą się w zabytkowych piwnicach - stół na 24 osoby. Aby zapewnić Państwu jak największy komfort, zachęcamy do składania rezerwacji z pełnym serwisem oraz skorzystania z oferty indywidualnego menu dostosowanego do spotkania i jego gości, włączając w to menu wegetariańskie i wegańskie.

Chętnie podejmiemy się wyzwań, które sprawią, że Posmakuj stanie się wizytówką, którą będziecie mogli Państwo przekazywać swoim gościom i partnerom biznesowym.

Podczas spotkań konferencyjnych na sali bankietowej zapewniamy:

  • Przerwę kawową - kawa i herbata w termosach, woda i soki owocowe w dzbankach, drobne ciasteczka. Możliwość rozszerzenia oferty o kanapki bankietowe, koreczki, owoce, mini-desery, domowe ciasta i indywidualne życzenia klienta (cena: od 10zł/os.)
  • Lunch składający się z dwóch dań gorących (zupa+danie główne) oraz soków owocowych i wody. Menu lunchu ustalene jest indywidualnie z organizatorem (cena: od 25 zł/os.)
  • Profesjonalną obsługę kelnerską
Zobacz referencje

Organizujemy także profesjonalny catering z zimnym bufetem lub gorącymi posiłkami. Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji i dokonania ustaleń z managerem restauracji - Małgorzatą Smerecką (513 145 973 / [email protected])

Jesteśmy do dyspozycji

120 miejsc
Klimatyzacja
Ekran multimedialny
Szatnia
Doskonała lokalizacja
Personalizowane menu